Dvojvila Rusovce

M O M E N T Á L N E   O B S A D E N É

Ponúkame na prenájom časť B nadčasovej a modernej dvojvily v atraktívnej a vyhľadávanej časti Rusoviec, na Švébskej ulici v Bratislave pri exkluzívnom hoteli PONTEO. Objekt bol skolaudovaný v novembri 2012 a je zhotovený z kvalitných materiálov. Patrí do najvyššej a najúspornejšej energetickej kategórie typu A+.

Dvojvila je postavená z kvalitných a nadštandardných materiálov: obvodové murivá su zhotovené z tehál Porotherm, zateplené 10 cm polystyrénom s exteriérovou omietkou Caparol so samočistiacou schopnosťou. Stropy a strechy sú zhotovené zo ŽB konštrukcie. Okná – hliníkové s izolačným trojsklom (zn. Reynaers Aluminium). Dom má prípravu na klimatizáciu, štruktúrovanú kabeláž, alarm a kamerový systém. Vykurovnie je podlahové a je samostatné pre každý dom. Každá vila má samostatné špičkové tepelné čerpadlo japonskej výroby (zn. Daikin) typu vzduch-voda s účinnosťou až do -20 stupňov.

Dom je napojený na mestský vodovod, plyn a kanalizáciu. Na pozemku sa nachádzajú 3 studňové vrty (3x10m) na odvod dažďovej vody zo striech a z pozemku.

Vďaka svojej polohe neďaleko jedinečného Rusovského parku s bohatou históriou, viacerých jazier, hrádze ale aj dediny s bohatou občianskou vybavenosťou je táto lokalita ideálna na bývanie pre klientov, ktorí hľadajú pokoj prímeského bývania s komfortom mesta a s dobrou dopravnou dostupnosťou.

Na stiahnutie

ČASŤ B

Časť B moderný mezonetový 3-izbový rodinný dom, s výborným dispozičným riešením je situovaný na pozemku o rozlohe 352 m2, úžitková plocha 187 m2.

POPIS

Suterénný priestor pozostáva z podzemnej garáže s 2 parkovacími miestami, priestorom pre bicykle, kočík, samostatného úložného priestoru, práčovne, samostatnej toalety s umývadlom a technickej miestnosti, kde je umiestnené tepelné čerpadlo.

1. NP Na úrovni prvého nadzemného podlažia sa nachádza vstupná hala, ktorá ponúka prechod do priestrannej obývacej miestnosti, z ktorej je priamy vstup na terasu, do záhrady, ďalej jedálenskej a kuchynskej časti a samozrejme hosťovskej toalety. Priestor 1. NP predstavuje dennú časť, z ktorej vedie schodisko na 2. NP.

2. NP Na úrovni druhého nadzemného podlažia sa nachádzajú dve samostatné nepriechodné izby a kúpeľňa spolu s toaletou.

Cena: dohodou

Podrobné informácie

Počet poschodí3Počet izieb3
Zastavaná plocha63 m2Obytná plocha187 m2
Celková rozloha197 m2Rozloha pozemku352 m2
Úžitková plocha187 m2Vlastníctvoosobné
StavholopriestorStatusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovanýVodaverejný vodovod
PlynánoKanalizáciaáno
KúpeľňaánoVykurovanievlastné
TerasaánoPivnicaáno
Garážáno - 2 autáParkovanieáno
Inžinierske sieteánoPostavené ztehla
KlimatizáciaánoKáblová televíziaáno

 Energetický certifikát: A

 

Oprávnenie vykonávať stavebný dozor

Trápia Vás detaily vo vašom dome / byte?